L’ANZA Keratin Healing Oil Spa procedūra L’ANZA Keratin Healing Oil Spa procedūra Intensīva terapija stipri bojātiem matiem. Atjauno matu struktūru, darot tos spēcīgus, elastīgus, gludus un spīdīgus.Vienīgais pakalpojums, kas palīdzēs izārstēt ļoti bojātus matus.

Ārkārtas palīdzība – šī ir īpaši efektīva ārstnieciska sistēma matiem. Izveidota uz audu inženierijas tehnoloģijas bāzes. Šis divu soļu salona pakalpojums atjauno ļoti bojātus matus, sasniedzot fantastiskus rezultātus.

Atveseļošanas programma parasti aizņem 20 minūtes.


 Novērš sekojošas matu problēmas, kas radušās no:

* ķīmisko vielu kaitējuma - sliktas kvalitātes matu krāsas, balinātājiem,   

   ilgviļņiem, matu taisnotājiem;

* apkārtējās vides agresīvajiem faktoriem - putekļiem, ozona, vēja;

* ultravioletajiem/infrasarkanajiem stariem - saules un veidošanas

   līdzekļiem;

* mehānisko darbību dēļ – ķemmēm un sukām, žāvēšanas un slaucīšanas;

* pārmērīga karstuma – taisnošanas pannām, ruļļiem, fēniem u.c.Kā darbojas Ārkārtas palīdzība?

Ļoti bojātiem matiem trūst pamatstruktūra, kas piemīt veseliem matiem. Ārkārtas palīdzība stiprina tās mata daļas, kas ir bojātas, vai kurustruktūra mainījusies sliktas kopšanas rezultātā. Izmantojot audu inženierijas tehnoloģiju, Ārkārtas palīdzība efektīvi atjauno pat ļoti bojātus matus, atgriežot tiem veselību.

 

DIVPAJĀPJU SISTĒMA

 Thermal Therapy

Termālā terapija (1.solis)

 Dabīgas izcelsmes vielas izveido aizstargstruktūru matos. Matu žāvētājs (siltuma avots) nodrošina to, lai šī aizsargstruktūra matos rastos. Pēc tās izveidošanās ārstnieciskie komponenti, kas ir ārstnieciskajā krēmā (2.solī) izmanto struktūru kā platformu, uz kuras tiem nostiprināties.

Cream Cure

Ārstnieciskais krēms (2.solis)

 Ārstnieciskais krēms – tas ir otrais un noslēdzošais solis, lai atjaunotu bojātus matus. Krēms sastāv no ārstnieciskiem komponentiem, tajā skaitā keratīna kompleksa un jaunākās paaudzes Phyto IV. Šie ārstnieciskie materiāli nostiprinās mata struktūrā, kas izveidota šīs sistēmas pirmajā etapā (1.solī). Atjaunojot nepieciešamo mata struktūru, mati vienlaicīgi atgūst spēku, elastību un veselību.

     BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI :

Cik ilgi jāveic Ārkārtas palīdzība?

Ieteicams 20 minūšu laikā.

 Kad man vajadzētu izmantot Ārkārtas palīdzību?

• Ja Jūsu mati ir ļoti trausli vai stipri bojāti

• Pēc krāsošanas un balināšanas

• Pēc matu taisnošanas.

Kad neizmantot Ārkārtas palīdzību?

L'ANZA neiesaka veikt Ārkārtas palīdzību pirms jebkādas ķīmiskas apstrādes.

Neizmantojiet Ārkārtas palīdzību ilgviļņu veidošanas laikā vai pēc tās.

 Cik bieži var izmantot Ārkārtas palīdzību?

 Ārkārtas palīdzība ir visprogresīvākā un efektīvākā šobrīd esošā ārstnieciskā sistēma matiem. Atkarībā no tā, cik ļoti mati ir bojāti, dažreiz nepieciešams šo procedūru atkārtot vairākkārt, lai mati pilnībā atgūtu veselību. Ārkārtas palīdzību var veikt ik pēc 48 stundām līdz mati atkal ir veseli.


Piesakies!
 


Pirkumu grozs