KEUNE MEN 1922 BY J.M. KEUNE ESSENTIAL

Vīriešu griezums+matu krāsošana+galvas masāža - 30 EUR

*Keune professional color 1922 by J.M.KEUNE - krāsa matiem bez amonjaka, 5 vai10min. laikā pārklāj sirmus matus, radot piesātinātas krāsas efektu rada dabisku, neitrālu rezultātu – ne siltu, ne vēsu toni.Noturīgs rezultāts.

* KEUNE 1922 BY J.M.KEUNE ESSENTIAL ŠAMPŪNS - Regulāri šampūni nav īsti paredzēti ikdienas lietošanai. Mēs domājam, ka ikdienas kopšana palīdzēs matiem būt skaistākiem, bet, kas pa daudz, tas pa daudz. Ir labi, ka ir tādi šampūni kā Keune 1922 Essential šampūns. Tam ir maiga formula, kas kopj matus taču nenoslogo tos. Būs ideāls palīdz ikdienā. Baudiet tā kvalitatīvās īpašības katru dienu. Sajūtiet patīkamu matu, bārdas un ķermeņa attīrīšanu un mitrināšanu pēc katras mazgāšanas reizes. Šampūns bagātināts ar kreatīnu, kaņepēm un bambusa ekstraktu, kas sniegs papildus rūpes Jūsu matiem.Turpināt ar Keune 1922 Essential kondicionieri.

*KEUNE 1922 BY J.M.KEUNE ESSENTIAL KONDICIONIERIS- Perfekts turpinājums Jūsu ikdiena šampūnam ir ikdienas kondicionieris. Jūs nevarat vienkārši izmantot, kas pagadās pa rokai, vai kas ir palicis pāri Jūsu dušā. Divas dažādas lietas parasti nedarbojas labi kopā. Keune 1922 Essential kondicionieris ir ikdienas lietošanas produkts, tieši tāpat kā šampūns. Maigā formula mīkstina Jūsu matus, padarot tos maigākus un vieglāk kopjamus. Kreatīna un kaņepju bagātīgā kombinācija ievērojami stiprinās Jūsu matus, sniedzot gan matiem, gan bārdai iespēju gūt papildus mitrināšanu un kondicionēšanu.

* Atbrīvoties no ikdienas saspringuma palīdz galvas masāža,kas tiek piedāvāta kopā ar visu procedūru.Galvas masāža ir lielisks antidepresants, palielina kopējo enerģētiku, uzlabo koncentrēšanās spējas, smadzeņu aktivitāti un atmiņu,mazinās noguruma pazīmes un galvassāpes.

Pirkumu grozs