L’ANZA SPA procedūra

 CENA: 20 €

L’ANZA unikālā 3 soļu maksimālā dziedināšanas terapija matiem jeb SPA procedūra atjauno tos un piešķir tiem veselīgu spīdumu. SPA procedūru iespējams lietot gan kombinējot ar citiem salona pakalpojumiem, gan atsevišķi kā dziedināšanas kūri.

Rezultāts ir tūlītējs un paliekošs ilgtermiņā!


Mehānisku, termisku un ķīmisku iedarbību rezultātā mata pavediens tiek dziļi bojāts. Mats zaudē spīdumu, kļūst sauss un trausls, bieži šķeļas un lūzt, matu cirtas zaudē elastīgumu, zūd matu krāsas noturīgums.

Normāls, vesels mats sastāv no 85-89% proteīna daļām (olbaltumvielas, keratīns), 10% mitrinošajām daļām un 1% minerālvielām. Lai saglabātu vesela mata balansu, ļoti svarīgi ir saglabāt līdzsvaru starp proteīnajām un mitrinošajām daļām.

Lai pareizi noteiktu Jūsu matu kvalitāti, nepieciešams veikt matu struktūras testēšanu, pēc kuras tiek noteikts kādas papildus vielas ir nepieciešamas Jūsu matiem un ir jāsapilda atsevišķi.

 L’anza SPA dziedināšanas terapija:

1. solis : mati tiek mazgāti ar dziļi attīrošu, sulfātus nesaturošu šampūnu, kura sastāvā ir lavanda, salvija un jasmīns, sniedzot aromterapijas funkcijas. Šampūns attīra matu no netīrumiem un atver mata zvīņas.

2. solis : matos tiek iestrādātas nepieciešamās papildus vielas, kuru pamatā ir 70% keratīnu saturoša kūre papildināta ar matiem nepieciešamo papildvielu.

3. solis : uz matiem tiek uzklāts aizsargslānis, kas nostiprina iepriekšējo soļu iedarbību, atjauno matos dabīgo pH līmeni, aizver matu zvīņas, aizsargā matus no tālākām mehāniskām un termiskām apstrādēm.

 

Pēc L’anza SPA dziedinošās terapijas mati atgūst zaudētās proteīnu vai mitrinošās daļas, iegūst kuplumu un apjomu, tādējādi panākot ilgstošāku krāsas noturību, novērš matu lūšanu un galu šķelšanos, paātrina matu augšanu un nodrošina mata elastību.

Atveseļošanas programma parasti aizņem 20 minūtes.Piesakies! 


Pirkumu grozs