KEUNE So Pure Exfoliating Treatment

Cena : +5 € pie jebk.pakalpojumam  (griezums,krāsošana...)

KEUNE So Pure EXFOLIATING - pīlinga veselības maska dziļai galvas ādas attīrīšanai.

Attīra un līdzsvaro matus un galvas ādu.

Ekskluzīva 100% augu ekstrakstu matu kopšanas terapija. Blaugznas, jutīga un niezoša galvas āda ir aktuāla problēma daudziem cilvēkiem. So Pure Exfoliating ir patiesi efektīvs pīlings, kas paredzēts rūpēm par matiem un galvas ādu. Tējas koka eļļa palīdz atbrīvoties no blaugznām un novērš jaunu galvas ādas zvīņošanos.

Organiskās ēteriskās eļļas, kas izmantotas So Pure Natural Balance tiek audzētas un ievāktas izmantojot bioloģisko lauksaimniecību, kas stiprina mūsu ekosistēmas veselību un eļļu kvalitāti.

Pīlinga maska galvas ādas masāžai, kas sniedz patīkamu ļaušanos aromātu un smaržu baudījumam.


Lietošana: Uzklāt nepieciešamo daudzumu maskas uz mitriem matiem un viegli masēt galvas ādu. Atstāt līdzekli uz matiem 2 min, pēc tam maigi izskalot ar ūdeni. Lietot 2 reizes nedēļā profilaksei, 3-4 reizes nedēļā-ārstēšanai.   

Keune So Pure Natural Balance New / SP Calming šampūns

Nomierinošs šampūns jutīgai galvas ādai.

Ir grūti dzīvot ar jūtīgu galvas ādu, vēl grūtāk var būt tās kopšana. Keune Calming šampūns ir unikāls produkts, kas apvieno organiskās ēteriskās eļļas ar vērtīgiem augu ekstraktiem. Nomieriniet galvas ādu ar greznām sastāvdaļām un piešķiriet tai maigu, nomierinošu efektu visas dienas garumā. Jūsu galvas āda ir to pelnījusi! Jums nav jācieš no jūtīgas, iekaisušas galvas ādas. Viena šampūna lietošanas reize, un Jūs jau redzēsiet rezultātus Jūsu ikdienas dzīvē.

Pamatformula sastāv no guarānas graudiem, palmas, argāna un kokosriekstu eļļa, kā arī no kumelīšu un lavandas ekstrakta. Visas šīs sastāvdaļas nodrošina vissaudzīgāko matu aprūpi, pat jūtīgai galvas ādai. Tās nomierina un relaksē kairinātu ādu, kā arī piesātina ar barības vielām, kas parūpēsies par to, lai Jūsu galvas āda arī paliek mierīga. Rezultātā mati daudz mirdzošāki un apjomīgāki, galvas āda ir mazāk iekaisusi un sāk līdzināties normālai galvas ādai, savukārt Jums šis līdzeklis piešķirs neatkārtojami skaistu izskatu.

Lietošana: Nelielu daudzumu šampūna uzklāt uz mitriem matiem, ieputot un rūpīgi noskalot. Piemērots lietošanai katru dienu. Turpiniet ar Keune Calming kondicionieri.KEUNE SO PURE CALMING KONDICIONIERIS

Nomierinošs kondicionieris jutīgai galvas ādai.

Šis ir pārsteidzošs produkts, kas ir pasniegts Keune Calming kondicioniera formā, kas ir saderīgs ar visiem matu tipiem, taču tas būs īpašs draugs jūtīgas galvas ādas īpašniekiem. Tas padara matu ķemmēšanu, ātri novērš galvas ādas kairinājumu un piesātina to ar barojošām sastāvdaļām, kas palīdz matiem kļūt stiprākiem. Turklāt, šis kondicionieris spēj nomierināt iekaisušu un kairinātu ādu, balansējot ādas stāvokli un atgriežot to normālā stāvoklī. Pateicoties maigajam aromātam, šis kondicionieris rada relaksējošu atmosfēru un nodrošina patīkamu laiku, ko pavadāt vannā vai dušā.

Formula pirmām kārtām sāk iedarboties uz galvas ādu un tikai tad uz matiem, palielinot kondicioniera nomierinošo efektu par vairākām kārtām. Tā apvieno guarāma graudus ar kokosriekstu, argāna un palmu eļļu, kā arī kumelīšu un lavandas ekstraktu. Tas padara kondicionieri ļoti efektīvu matu mitrināšanā un barošanā, veidojot nomierinošu efektu, kā arī pienācīgu kopšanu jūtīgai galvas ādai.

Lietošana: Uzklāt nepieciešamo daudzumu kondicioniera uz iepriekš ar Keune Calming šampūnu izmazgātiem matiem. Atstāt uz 2-3 minūtēm un pēc tam rūpīgi noskalot.

 Pirkumu grozs