Manikīrs

Skaists manikīrs visām sieviešu dzimtes pārstāvēm ir tik pat svarīgs kā kleita, frizūra un make up.

Visi instrumenti tiek apstrādāti ar ultraskaņas dezinfekcijas līdzekli un sterilizatoru.


Mēs piedāvājām:

°Japāņu manikīrs ir ideāli piemērots dabīgā naga akcentēšanai un nagu augšanas stimulēšanai. Japāņu manikīrs ir unikāls ar to, ka tajā tiek izmantotas tikai dabiskas sastāvdaļas. Galvenā Japānas manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks. Tā kā bišu vaskam piemīt dziedinošas īpašības, tas uzlabo ādas un naga izskatu, palēnina ādas novecošanos un novērš negatīvo ietekmi, ko rada dekoratīvo līdzekļu izmantošana.


°E.MiLac GEL EFFECT nagu laka ar gēla efektu bez UV lampas peilietojuma! Žūst 10min bez lampas un noturīgs līdz 10 dienām.°IBX System – jaunais revolucionārais produkts no IBX Famous Names uzņēmuma! Pirmā sistēma pasaulē, kura aizsargā un stiprina nagus,tā iekļūst naga plāksni un darbojas iekšēji . 2 jauni līdzekli un 2 jauni pakalpojumi no nagu kopšanas servisa - dabīgo nagu stiprināšana un ārstēšana, kā arī naga aizsardzība no kaitīgāsas gēla lakas ietekmes, un jo īpaši no lakas noņemšanas līdzekļa.

°Base Gel. Top Gel. E.MiLac


°Hennas uzacu krāsošana (Brow Henna) 

Pateicoties dabiskajām vielām, henna saudzīgi kopj bojātus un novājinātus matiņus, nostiprinot tos ar katru procedūru un atjaunojot uzacu dabisko formu – izteiksmīgākam un pievilcīgākam skatienam! BROW HENNA nodrošina optimālu uzacu un ādas nokrāsošanu. Uzacu krāsa Brow Henna uz ādas saglabājas no 5 līdz 14 dienām, lēnām nobālot, taču nepārejot citos toņos, savukārt matiņos tā saglabājas līdz 6 nedēļām. 


°Hennas skropstu krāsošana "Bio Henna"

BIO skropstu krāsošana ar hennu „Bio Henna” .
Jūsu dabīgās skropstiņas kļūst biezākas,palielinās to izliekums, krāsa ir izteiksmīga.Acu skatiens kļūst valdzinošs, skropstas būs skaisti izliektas,procedūra piepildinā skropstas ar vitamīniem.


°Aparāta manikīrs + nagu lakošana ar Gelish

°Klasiskais manikīrs + nagu lakošana ar Gelish

°Klasiskais manikīrs + nagu lakošana ar parasto laku

°Klasiskais manikīrs + E.MiLac GEL EFFECT

°Japāņu manikīrs 

°Klasiskais manikīrs + IBX

° IBX bez manikīra

°Aparāta manikīrs + nagu lakošana ar Gelish + IBX

°Bērnu manikīrs

°Vīriešu manikīrs

°Hennas uzacu krāsošana "Bio Henna"

°Hennas skropstu krāsošana "Bio Henna"


Vairāk par plašu pakalpojuma klāstu un cenām, lūdzu skatīt šeit :


Pirkumu grozs